Hakkımızda

Hakkımızda

Hakkımızda

1968 yılında kurulan ALMETAL, Türkiye'de  tepsi sektöründe 50 ülkeye ihracat yapan ilk firma olmuştur. Uluslararası standartlara uyum ve tüm faaliyetlerinde sürekli iyileştirme hedefini göz önünde bulunduran ALMETAL, ürettiği, sattığı, geliştirdiği ve ihraç ettiği ürünleriyle her geçen gün sektörünün öncü firmalarından biri haline gelmiştir. Yeni millenium için yeni vizyon

ALMETAL, yeni bir vizyonla yeni Milleniuma giriyor: “Sektörün öncü şirketlerinden biri ve tüm dünyaya hakim  tepsi ve tava grubu satıyor.” Ülkenin hızla gelişmesine katkıda bulunma ve yenilikçi ve kaliteli büyümenin hedefinde çalışmalarını sürdürüyor.

İş alanlarının genişletilmesi ;

ALMETAL'in iş alanları önemli ölçüde genişletilmiştir. Şirket şu an; Yuvarlak baklava tepsisi, kare baklava tepsisi, açılı ve kaynaklı tavalar, unlu mamül üretim ve sergileme tepsileri, ekmek pişirme tavaları, tek kullanımlık tava ve tepsiler, döner fırın tepsileri, pizza tepsileri, künefe tavaları, kek kalıpları, mutfak ürünleri ve diğer pek çok ürün gibi geniş bir yelpazeye sahiptir. Gelişimindeki en önemli adımlardan biri kurumsallaşma çabasıdır.

Sürekli ve değişmeyen amaç ;

Alanındaki insanlar için katma değer yaratan ALMETAL, tüm faaliyetlerini kurumsal yönetim, müşteri memnuniyeti, sosyal sorumluluk ve çevre koruma ilkeleri ile yürütmektedir. 1968 yılında başlayan yolculuk, gelişim ve üretkenliğe odaklı büyüme stratejisiyle devam ediyor. Kendimize ve Türkiye'nin geleceğine duyduğumuz güven bizi iddialı hedefler oluşturmaya yönlendiriyor. Bu hedeflere ulaşmanın ancak stratejik bir yönetim yaklaşımıyla mümkün olduğunu biliyoruz. Sektörleri açısından, ürünlerin çevresel nitelikleri için belirlenen normlara uymaya ve geçen ürünlere destek vermeye çalıştılar. Çevre dostu ürün ve hizmet portföyünü geliştiren ALMETAL San. Tic. A.Ş., çevreci girişimciliğini sürdürürken rekabet gücünü artırmaktadır.

Hakkımızda
Hakkımızda
Hakkımızda